Messist

Main Image Paragraph Goes here

TERE TULEMAST TOURESTILE 2022!

Järjekorras juba 30. rahvusvaheline turismimess Tourest 2022 toimub 11.-13.02.2022 Eesti Näituste Messikeskuses.

30. sünnipäeval pakub Tourest messikülastajatele võimalust turvaliselt tutvuda reisivõimalustega ning saada olulist infot erinevate sihtkohtade ja nendesse reisimise tingimuste kohta.

Kui tavaliselt võib puhkuse planeerimisele minna nädalaid, otsides internetist soodsaid lennupileteid, hea hinnaga majutust ning tegevusi ja meelelahutust reisi sihtkohtades, siis Tourestil teevad selle töö messikülastaja eest koha peal ära parimad turismi- ja meelelahutuse asjatundjad.

Seekord keskendub mess vastutustundlikule reisimisele uues olukorras.

Tourest 30 teemaviited on #reisimehomme, #reisivastutustundlikult, mis sümboliseerivad ühtaegu nii vastutust, lootust kui ka seiklust.

 Lisaks eelpool kirjeldatule pakub Tourest messikülastajale:

  • inspiratsiooni oma puhkuseplaanide tegemiseks;
  • süstib reisilusti, tutvustades erinevaid puhkuse, aktiivse tegevuse ning meelelahutuse võimalusi erinevates sihtkohtades nii välis- kui ka kodumaal;
  • laiendab silmaringi, tuues huvilisteni uued ja põnevad reisisihtkohad ning erinevad reisiseiklused läbi tuntud inimeste reisikogemuse.

Nagu juba traditsiooniks saanud, on kodumaiseid puhkamisvõimalusi tutvustamas Eesti maakonnad ja spaad. Koostöös EAS Turismiarenduskeskusega loodud “Puhka Eestis” ala, on nagu piduehtes Eesti messikülastaja peo peal. Eesti Maaturism koostöös Eesti Toiduteega katavad ka seekord terve maitsete alle, kus on väljas erinevad Eesti toidu piirkonnad oma parimate paladega.  „Global Village“ alal jalutades leiab põnevaid reisisihtkohti nii Euroopast kui ka teiselt poolt maakera.

Lisaks puhkuse ja aktiivse tegevuse pakkujatele leiab Tourestil ka erinevaid tugiteenuseid, reisikindlustusest kuni uue kohvrini välja. Tourest on suur puhkusevalikute kaubamaja, kus külastaja saab mugavalt oma puhkuseplaanidele raamideta täislahenduse.

Touresti tasub külastada ka nendel, kes pole konkreetselt otsustanud, kas ja kuhu nad tahaksid reisida. Reisiklubi programmis räägime seekord kuidas turvaliselt reisida ning jagame olulist infot erinevate sihtkohtade ja nendesse reisimise tingimuste kohta. Samuti astuvad üles rändurid, kes jagavad värskeid muljeid mõnest põnevast hiljuti külastatud sihtkohast. 

Kas juubelimessil ootab külastajaid Suur Puhkuseloos või Suur Reisioksjon, selle jätame esialgu saladuseks 🙂

Piletiinfo

TASUTA pääseb messile eelnevalt alla laetud Touresti külastaja kutsega, mille võib välja printida või näidata ette oma nutiseadmes ning Touresti äpiga, mis on enne messile tulekut allalaetud oma telefoni. Tasuta messipääsmed teeme külastajale kättesaadavaks hiljemalt 14.12.2021 Touresti kodulehel, Facebookis ja Instagrammis.

Kes tasuta pääsme unub koju või telefon ei võimalda allalaadida ei messikutset ega ka Touresti äppi, peab sissepääsuks lunastama tasulise pileti.

  • Tavapilet 5,00 € (ühekordne sissepääas)
  • Sooduspilet 4,00 € (ühekordne sissepääas pensionäridele ja õpilastele)
  • Perepilet 10,00 (ühekordne sissepääs, 2 täiskasvanut ja kuni 18.a. lapsed. Laste arv ei le piiratud)
  • Parkimispilet 5,00 € (ühekordne sissepääs)
  • Parkimiskaart 15,00 € (kogu messi periood)

#tourest #tourest2022 #puhkusalgabsiit #seiklusalgabsiit #reisimehomme, #reisivastutustundlikult

0
Cool Number
0
Cool Number
0
Cool Number