Tõrva Veemõnula

Firma nimi / Company name
Tõrva Veemõnula
Riik / Country
Eesti
Tegevusvaldkond/ Fields of activity
Hotell / Majutus / Spaa
Koduleht / Webpage
https://veemonula.ee
E-post /Email
torva@veemonula.ee
FB
facebook.com/TorvaVeemonula
Instagram
instagram.com/torvaveemonula
Hall
Puhka Eestis
Profiil / Company profile
Tõrva Veemõnula kutsub sind nautima mõnusat atmosfääri, turgutama tervist saunades ja lõõgastuma vees. See on tõeline idüll Lõuna-Eesti uusimas vee- ja saunakeskuses.
Keskuses ootavad sind neli erinevat sauna: Aurusaun (50-55 °C) Leilisaun (80-85 °C) Soolasaun (45-50 °C) Sanaarium (50-55 °C)
Meie suures kolme rajaga 25-meetrises ujumisbasseinis, laste- ja mõnubasseinis, mullivannides ja lõõgastusalas saad nautida veekeskuse võlusid ning imetleda maalilist vaadet loodusesse. Ära unusta märgata puude latvades mänglevaid oravaid!
Tõrva Veemõnula II korrusel pakume 11 hubast numbrituba, sealhulgas 8 kahekohalist standardtuba, 2 kolmekohalist Superior tuba ja üks Deluxe tuba, mis mahutab kuni neli inimest. Esimesel korrusel on kaks kahekohalist Standard Economy tuba, ning saadaval on ka ühendatud uksega peretoad. Kaasaegsed ja hubased toad tagavad tõeliselt kosutava puhkuse. Tubade hinnas sisaldub maitsev buffee-hommikusöök, piiramatu ajaga veemõnulemine ja tasuta parkimine. Tule koos perega ja naudi Tõrva Veemõnula võlusid!
Messipakkumine / Special Fair Offer
TAGASI EKSPONENTIDE NIMEKIRJA / BACK