TourestPro

TourestPRO on turismiasjalistele ja turismist huvituvatele sidusgruppide esindajatele 11 - 13. veebruaril 2022 toimuva rahvusvahelise turismimessi Tourest 2022 raames koostatud ürituste programm

TourestPRO ehk Profipäev Tourestil toimub reedel 11. veebruaril.

10:00-13:00 B2B aeg, messile pääs ainult TourestPRO kutsetega
10:00-18:00 sisukas TourestPRO programm (valmimisel)

Osalemine on tasuta, kuid vajab eelnevat registreerimist.

Tourestil eksponendina osalevatele isikutele ei ole PRO kutset vaja, sest osalejakaart annab PRO kutsega samad õigused. Küll aga on huvilistel kohustuslik registreerida end soovitud TourestPRO programmi osalemiseks.

TourestPRO kutse tagab: 

• REEDEL 11.02 kell 10.00-18.00 sissepääsu vastavalt märgistatud VIP pääslast, sh tasuta garderoobiteenuse VIP pääsla alal.

• REEDEL 11.02 võimaluse osaleda TourestPRO programmis (programm on valmimisel)

• REEDEL – PÜHAPÄEVAL 11.-13.02 VIP/kiire sissepääsu vastavalt märgistatud VIP pääslast kogu messi lahtioleku ajal.

Lisaks Touresti korraldajale Eesti Turismifirmade Liidule (ETFL) on TourestPROs partneritena kaasatud pea kõik olulisemad valdkonna katusorganisatsioonid: Eesti Konverentsibüroo (EKB)Eesti Hotellide ja Restoranide LiitEesti SpaaliitEesti Maaturismi ÜhingTallinna Giidide Ühing (TGÜ); messi Puhka Eestis halli strateegiline partner EASi TurismiarenduskeskusTallinna Strateegiakeskuse turismiosakond ehk Visit Tallinn jt. 

Kas Tourest 2022 messi osana toimub ka seekord Hosted Buyer Programme (HBP) selgub hiljemalt 1.12.2021.

Eesti ja Baltimaade suurim ja vanim turismimess TOUREST on parim koht juba olemasolevate koostööpartneritega kohtumiseks ja uute ärikontaktide sõlmimiseks, aga ka põneva ja vajaliku turismialase info saamiseks. Loomulikult on kõikidele asjalistele avatud mess kogu oma mitmekesisuses ja ilus. Eesti Näituste messikeskuse ligi 8000m2 tervitavad teid üle 500 eksponendi meilt ja mujalt. 

Tourest goes PRO!
Kohtumiseni Tourestil 2022!

Julgustame taaskasutamist! 

Ilmselt on Sul terve sahtlitäis eelmistest üritustest jäänud kaelapaelu ja kaarditaskuid. Meil on 😊 Võta need uuesti kasutusse ning too ka hea kolleegi jaoks kaasa. Taaskasuta vana plastiktaskut/kaelapaela või tee endale täiesti uus ja pöörane öko-kaelakaart!