TourestPRO

TourestPRO on turismiasjalistele ja turismist huvituvatele sidusgruppide esindajatele 7.-09. veebruaril 2020 toimuva rahvusvahelise turismimessi Tourest 2020 raames koostatud ürituste programm. 

TourestPRO ehk Profipäev Tourestil toimub reedel 7. veebruaril.
10:00-13:00 B2B aeg, messile pääs ainult TourestPRO kutsetega
10:00-18:00 sisukas TourestPRO programm (valmimisel)

Osalemine on tasuta, kuid vajab eelnevat registreerimist.
EELREGISTREERUMINE TOURESTPRO KUTSE SAAMISEKS ON LÕPPENUD. OOTAME TEID MESSIKESKUSES, KUS TURISMIASJALISED SAAVAD KA KOHAPEAL PRO KUTSEKS REGISTREERUDA. 


Tourestil eksponendina osalevatele isikutele ei ole PRO kutset vaja, sest osalejakaart annab PRO kutsega samad õigused. Küll aga on huvilistel kohustuslik registreerida end soovitud TourestPRO programmi osalemiseks.

TourestPRO kutse tagab

• REEDEL 7.02 kell 10.00-18.00 sissepääsu vastavalt märgistatud VIP pääslast, sh tasuta garderoobiteenuse VIP pääsla alal.

• REEDEL 7.02 võimaluse osaleda TourestPRO programmis (programm on valmimisel)

• REEDEL - PÜHAPÄEVAL 7.-9.02 VIP/kiire sissepääsu vastavalt märgistatud VIP pääslast kogu messi lahtioleku ajal 

 

Julgustame taaskasutamist! Ilmselt on Sul terve sahtlitäis eelmistest üritustest jäänud kaelapaelu ja kaarditaskuid. Võta need uuesti kasutusse ning too ka hea kolleegi jaoks kaasa. Taaskasuta vana plastiktaskut/kaelapaela või tee endale täiesti uus ja pöörane öko-kaelakaart!

Lisaks Touresti korraldajale Eesti Turismifirmade Liidule (ETFL) on TourestPROs partneritena kaasatud pea kõik olulisemad valdkonna katusorganisatsioonid: Eesti Konverentsibüroo (EKB), Eesti Hotellide ja Restoranide LiitEesti Spaaliit, Eesti Maaturismi Ühing, Tallinna Giidide Ühing (TGÜ); messi Puhka Eestis halli strateegiline partner EASi Turismiarenduskeskus, Tallinna Ettevõtlusameti turismiosakond jt. 

Tourest 2020 messi osana tuuakse Tourest 2020 Hosted Buyer Programme (HBP) raames Eestisse ca 60 hoolikalt välja valitud välismaist reisikorraldajat, kes osalevad messil, spetsiaalsel Tourest Hosted Buyer workshopil ning tutvuvad Eesti kui sihtkoha ja teenustega erinevate tutvumisreiside jooksul. Tourest HBP eesmärgiks on pakkuda välismaistele reisikorraldajatele inspiratsiooni Eesti toote arendamiseks, et nende portfooliosse satuks võimalikult palju erinevaid turismiteenuseid kõikidest Eesti piirkondadest ning viia neid kokku Eesti turismiettevõtetega. Tourest Hosted Buyer Programm on turismisektori ülene ühisprojekt turismi ekspordi suurendamiseks, mida korraldab Eesti  Turismifirmade Liit Touresti raames koostöös EAS Turismiarenduskeskuse, airBalticu, sihtkohtade ja Eesti turismiettevõtjatega. 

Eesti ja Baltimaade suurim ja vanim turismimess TOUREST on parim koht juba olemasolevate koostööpartneritega kohtumiseks ja uute ärikontaktide sõlmimiseks, aga ka põneva ja vajaliku turismialase info saamiseks. Loomulikult on kõikidele asjalistele avatud mess kogu oma mitmekesisuses ja ilus. Eesti Näituste messikeskuse ligi 8000m2 tervitavad teid üle 500 eksponendi meilt ja mujalt. 

Tourest goes PRO!
Kohtumiseni Tourestil 2020!