REISIKLUBI PROGRAMM PEAHALLIS

*Programm seisuga 06.02.2019, info täiendamisel.


Reisiklubi ala toetab Tallinna Lennujaam

Programmijuht Astrit Aasma, moderaator Piret Koodi - uudishimulik reisihuviline, kellele meeldib kuulata teiste reisiseiklusi.
 

REEDE 08.02
 

15.00    „DOMINIKAANI, LÕUNA-AAFRIKA VABARIIKI, PORTUGALI, MIAMISSE, HORVAATIASSE Estraveli pakettreisidega“ tutvustab Terje Tellis, küsib Reet Härmat.

Pakettreisid sobivad mugavust eelistavale reisijale, kes ei soovi reisimarsruuti omal käel kokku panna. Suureks plussiks on juba hinnas sisalduvad teenused ja võimalus seeläbi kulusid kokku hoida.

Pakettreise korraldatakse pea igasse maailma nurka ja valik suureneb aasta-aastalt.

Estraveli pakettreiside pakkumised leiad siit

https://www.estravel.ee/reisipaketid/#?&resort=&date_to=2019-02-13&adults=2&children_total=0&departure_city=tallinn

15.00    „DOMINIKAANI, LÕUNA-AAFRIKA VABARIIKI, PORTUGALI, MIAMISSE, HORVAATIASSE: Estraveli pakettreisidega“. Tutvustab Terje Tellis Estravelist, küsib Reet Härmat.

16.00    “Kumma puhkuse valid SINA – rannapuhkuse OHRIDIS või linnapuhkuse KIIEVIS?” tausta avab Nordica.
Esinejad: Toomas Uibo, Nordica kommunikatsioonijuht
Silvia Pärmann, reisiajakirjanik ja -fotograaf

Ohrid - Euroopa muinasjutuline avastamata salakoht

Euroopa kaguosas Makedoonias, mis on paljude seiklejate jaoks veel seni avastamata idüll, asub mandri üks vanimaid linnu Ohrid. Eemalt paistab, nagu poleks iidne linn sajandite jooksul muutunudki. Maalilisust ja maagilisust lisavad riigi kroonijuveeliks nimetatud linnale paari tuhande meetri kõrguste mägede vahele surutud järv. Kultuuri ja olustiku on vorminud 5000-aastane tsivilisatsioon ja peaaegu kaks aastatuhandet kestnud kristlus.

Lisainfot loe siit https://www.nordica.ee/et/lennud-ja-sihtkohad/kuhu-me-lendame/lennud-ohridisse/

Kiiev –  ehedalt suursugune metropolide meka

Kiiev üllatab esmakülastajaid oma siiruse ja aususega, pakkudes vapustavaid elamusi kõikidele kultuurigurmaanidele. Vapustav arhitektuur, kirev ajalugu, imemaitsev rahvusköök ja lootus helgele tulevikule teevad sellest Ida-Euroopa ühest vanimast linnast omanäolise ja huvitava reisisihtkoha. Kevadel kaunite sireliõitega mattuv Kiiev on sama eriline kui kirsiõites New York.

Lisainfot loe siit https://www.nordica.ee/et/lennud-ja-sihtkohad/kuhu-me-lendame/lennud-kiiev/

 

17.00    „Miks mulle meeldib HISPAANIA?“ vaimustavatest rännakutest Santiago de Compostelas ja Costa del Solis räägib Tiina Park.

Lähemalt tutvustab Tiina Park palverännakuteed Santiago de Compostelasse, mida nende reisiseltskond alustas Burgosest. Selles linnas asub 13 sajandist pärit katedraal, kuhu on maetud El Cid. Teekonnale jäid veel ka Leoni, Castrojeriz,  Cebereiro  linnad ning reisi lõpp-punkt Finisterre. 

Santiago katedraal on ristirahva üks suurimatest pühamutest 
Palverännakule vastukaaluks jätkub tutvustus täiesti erineva piirkonnaga - Costa del Sol: Malaga (Pompidu muuseum, Automuuseum), Marbella, Nerja, Ronda, Barcelona. 
Edasi liigume Hipaania saartele; Lanzarote, Ibiza, Fuerteventura.

18.00    „GUATEMALA – Kesk-Ameerika pärl“ " See on maa, kust vikerkaar saab oma värvid", on öelnud oma raamatus "Minu Guatemala" Kaja Kahu. Kaja tütar, Katarina, räägib Guatemalast läbi lapse silmade. Audetseid indiaanlaste lugusid vestab Julio Cuc, kes on Mayan Trip Touri omanik.