REISIKLUBI PROGRAMM PEAHALLIS


*Programm seisuga 06.02.2019, info täiendamisel.

Reisiklubi ala toetab Tallinna Lennujaam

Programmijuht Astrit Aasma, moderaator Piret Koodi - uudishimulik reisihuviline, kellele meeldib kuulata teiste reisiseiklusi.


PÜHAPÄEV 10.02


13.00    “Kumma puhkuse valid SINA – rannapuhkuse NICE´S või linnapuhkuse VIINIS?”

valida aitab Nordica. Esinejad: Temuri Hvingija, fotograaf & Keiu Virro, ajakirjanik

Nice - Prantuse Riviera suurim tõmbekeskus

Prantsusmaa seostub meile üsna tihti põneva ja rikkaliku toidu- ja veinivalikuga. Peened restoranid mis pakuvad erineval moel nii konna kui ka tuvi, on meile põhjamaallastele vägagi eksootilised. Kui sinna juurde kuulata sensuaalset prantsuse keelt, saab meie kujutluspilt veelgi täiuslikumaks. Nice, (hääldus Niis) mis on varemalt levinud Nizza korrektsem, eesti keelne nimetus, pakub seda kõike sulle täies ilus, ja enamgi veel. See, Prantsuse Riviera suurim tõmbekeskus on avatud ilusale Vahemerele, pikkade promenaadide vahendusel nii Ida- kui ka Läänesuunal.

Lisainfot leiad siit https://www.nordica.ee/et/lennud-ja-sihtkohad/kuhu-me-lendame/lennud-nice/

Viin – linn Doonau kaldal, mis elab keset kunsti ja kultuuri

Unistuste linn, mida külastab aastas rekordarv turiste, on aastasadu pakkunud kodu erinevatele kunstnikele ja loojatele. Austria pealinn Viin lummab oma pika ajaloo, külalislahkuse ja tiheda kultuurieluga. Kuulsad Viini filharmoonikud, lugematul arvul muuseume, kaunid pargid, suursugune arhitektuur ja kuulus kohvikukultuur on vaid vähesed põhjused külastamaks Viini korduvalt ja korduvalt.

Lisainfot leiad siit https://www.nordica.ee/et/lennud-ja-sihtkohad/kuhu-me-lendame/lennud-viini/