Info külastajale

26. rahvusvaheline turismimess TOUREST 2017 toimub 10.-12. veebruaril Eesti Näituste messikeskuses
(aadress: Pirita tee 28, Tallinn) 

Mess on külastajatele avatud
reede, 10. veebruar 12:00-18:00
laupäev, 11. veebruar 10:00-18:00
pühapäev, 12. veebruar 10:00-16:00

Eesti Näituste messikeskuse ligi 8000m2 ekspositsioonipinnale on oodata umbes 500 eksponenti Eestist ja laiast maailmast.

PEAHALLIS on esindatud reisibürood ja -korraldajad, transpordiettevõtted, turismivaldkonna tugiteenused. Uuendusena on peahallis eraldi „Global Village“ ala välisriikide esindajatele.

Peahallis asuvad ka põnevate programmidega kaks seminariala "Reisiklubi" ja "Reisi targalt!".

Reisiklubis osalejad näevad-kuulevad ja elavad kaasa erinevatest maailma otstest kaasa toodud reisimuljetele ja -soovitustele. Igal täistunnil algab tuntud patoloogiliste rännumeeste eestvedamisel uus ja põnev reis.

Reisi targalt alal arutatakse turismiga seotud olulistel teemadel. Näiteks, kuidas kujuneb lennupileti hind. Räägitakse lahti Eesti tutvustamisega seotud teemad nagu EV 100 programm ning Eesti uus brandikontseptsioon. Välisministeeriumi esindajad jagavad näpunäiteid turvaliseks reisimiseks, jpm.  

„PUHKA EESTIS!“ halli on koondunud kõikide Eesti maakondade ja seal asuvate turismiatraktsioonide värvikad väljapanekud.

„ELAMUSED JA MAITSED“ hallis saab jalga puhata ja keha kinnitada, nautida ehedat Eestimaist toitu, mida kohapeal pakuvad Eesti Toidutee klastrisse kuuluvad mõnusad kokad-kohvikud ning terve rida hea Eestimaise toidukraami müüjaid.

Lapsi ja nende vanemaid kutsume Võrukaeltega Võrumaale lastealale, kust leiab Pokumaa ja Aila Näpustuudio töötoad, Võru Lastefestivali "Rõkkab rõõmust maakera", Nõiariigi Liikluslinna, Metsavenna talu kelgumäe, Suure Munamäe vaatetorni ning on võimalus osa saada Võhandu maratonist.

Siin asub ka messi lava koos kireva ja lõbusa programmiga ning rohkete mängudega.

Osalejate nimekiri ja programm avalikustadakse messi kodulehel ja teistes infokanalites 18. jaanuaril.

TOURESTi korraldab Eesti Turismifirmade Liit. Täpsema info saamiseks palun pöörduge info@etfl.ee

Kohtumiseni TOURESTil!